نرم افزار حسابداری رایگان

معرفی نرم افزار آیلین

نرم‌افزار حسابداری (انگلیسی: Accounting software) به گونه‌ای از نرم‌افزارهای کاربردی اطلاق می‌گردد، که داده‌های حسابداری مربوط به کلیه معاملات را در قالب ماژول‌های تابعی (همچون حساب دریافتنی و …) ذخیره‌سازی و پردازش می‌نماید. نرم‌افزارهای حسابداری نرم‌افزارهایی هستند، که بر پایه مفاهیم حسابداری طراحی می‌شوند و جهت تسهیل امور، به حسابداران یاری می‌رسانند.
نرم افزار مدیریت کسب و کار آیلین، مجموعه ای یکپارچه شامل نرم افزارهای حسابداری، خزانه داری، مدیریت مشتری، خرید و فروش یا فاکتور، کالا و انبار، مدیریت پرسنل و سایر نرم افزارهای مورد نیاز کسب و کارها می باشد. آیلین با دارا بودن نسخه رایگان کاملا کاربردی گزینه مناسبی برای اکثر کسب و کارها می باشد.

نمایی از نرم افزار آیلین پس از اتمام نصب و ورود به برنامه نرم افزار حسابداری رایگان

ویژگی ها

در نسخه رایگان، کلیه نرم افزارها و ماژول های آیلین بدون محدویت زمانی و بدون محدودیت دسترسی قابل استفاده می باشند.
نرم افزار آیلین در نسخه ویندوز با حجم تقریبا 50 مگابایت و در نسخه لینوکس با حجم تقریبا 12 مگابایت قابل دانلود و نصب می باشد.
داشتن پلن رایگان، قیمت بسیار پایین تر، تحت وب بودن، طراحی مدرن و کاربر پسند، نصب آسان، مدیریت چندین کسب و کار به صورت همزمان، قابل نصب و استفاده تحت شبکه داخلی، حجم کم، عدم نیاز به سیستم قوی برای استفاده، سطح دسترسی پیشرفته، قابلیت آپدیت با یک کلیک، دسترسی چندین کاربر همزمان، لاگ شدن تمام فعالیت ها، کدینگ حسابداری داینامیک با قابلیت وارد کردن کدینگ سایر نرم افزارها و غیره از جمله ویژگی های نرم افزار حسابداری رایگان آیلین می باشد.


نرم افزار حسابداری رایگان

دانلود آیلین

اگر به دنبال یک نرم افزار حسابداری رایگان هستید، آیلین بدون محدودیت در امکانات و بدون محدودیت زمانی در کنار شماست. نرم افزار حسابداری رایگان آیلین گزینه مناسبی برای اکثر کسب و کارها می باشد.